My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta

ID: MKN000001758ARG

Marka / Prodhuesi: My Kitchen

Çmimi: 1.070,00 Lekë

Gjëndja e këtij produkti përfundoi.
Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Nesë jeni të përkushtuar pas dekorit të kuzhinës suaj, apo jeni duke kërkuar një dhuratë për njeriun tuaj të dashur, zgjidhjet ne i kemi tashmë. Koleksionet më të bukura, ndërthurje fantastike midis modernes dhe klasikes, punim i hollë me gdhendje dhe shkëlqimi i qelqit janë këto karakteristika dalluese për këtë mbajtëse dekorative për fruta
Është krijuar me material qelqi pa plumb, ngjyrë portokalli, rezistencë e lartë ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve,
Material plotësisht i riciklueshëm, eko-miqësorë,
Pastrohen me lehtësi.
Ideale për të qenë pjesë e tavolinave tuaj në këto ditë festive, mund ta dekoroni tavolinën tuaj duke vendosur lloje të ndryshme frutash mbi këtë mbajtëse dekorative.
Marka / Prodhuesi
My Kitchen
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.71 Kg
Barcode
6940929600292
BN Code
MK000004539N

6940929600292

Detajet

Ngjyra
Portokalli
Materiali
Qelq
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
My Kitchen Mbajtëse Dekorative për Fruta
0.1578
174.34 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë