Uhlsport Score Xhaketë e Kuqe Shiu M

ID: UHL000001708EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 5.319,00 Lekë

Totali 5.319,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Xhaketë shiu për djem dhe burra e pajisur me:

- Kapuçë të fshehur në pjesën e pasme të jakës.
- Veshje rezistente ndaj ujit.
- Në pjesën e brendshme të saj ka një shtesë rrjete.
- Dy xhepa me zinxhir në të dyja anët.
- Mëngët dhe pjesa e poshtme e xhaketës janë të pajisura me llastik për të qenë më komode dhe më fleksible.

Materiali: 100% poliestër.
Ngjyra: e kuqe.
Masa: M
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.4 Kg
Barcode
4051309672326
BN Code
UH000004841L

4051309672326

Detajet

Ngjyra
E kuqe
Materiali
Poliester
Masa
M
Përbërja
5 Copë

Të ngjashme

Uhlsport Score Xhaketë e Kuqe Shiu M
Uhlsport Score Xhaketë e Kuqe Shiu M
Uhlsport Score Xhaketë e Kuqe Shiu M
Uhlsport Score Xhaketë e Kuqe Shiu M
0.1156
170.79 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë