Uhlsport Essential Xhaketë Gri me Zinxhir dhe Kapuç L

ID: UHL000001678EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 7.314,00 Lekë

Totali 7.314,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Xhaketë me zinxhir dhe me kapuç për djem dhe burra.

Materiali: 100% poliestër.
Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
E krijuar me veti të larta termoizoluese për një kontrollim perfekt të temperaturës së trupit dhe menaxhim sa më të mirë të frymëmarrjes.
Xhaketa ka një shkrim në ngjyrë gri me logon e firmës "Uhlsport".
Kombinohet mjaft mirë me xhinse, tuta sportive etj.
Është e pajisur me 2-xhepa anësorë me zinxhir.

Masa: L
Ngjya: Gri.
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309676744
BN Code
UH000004821L

4051309676744

Detajet

Ngjyra
Gri
Materiali
Poliester
Masa
L
Përbërja
2 Copë

Të ngjashme

Uhlsport Essential Xhaketë Gri me Zinxhir dhe Kapuç L
Uhlsport Essential Xhaketë Gri me Zinxhir dhe Kapuç L
Uhlsport Essential Xhaketë Gri me Zinxhir dhe Kapuç L
Uhlsport Essential Xhaketë Gri me Zinxhir dhe Kapuç L
0.1192
179.04 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë