Italgold Varëse Floriri me Medaljon Kurorë

ID: ITG000001198ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 8.790,00 Lekë

Totali 8.790,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Varëse floriri me medaljon të veçantë që do ju zbukurojë akoma më tepër në raste të veçanta apo edhe në përditshmërinë tuaj.
Ky zinxhir i thjeshtë dhe tradicional është lloji që të gjithë duhet të kenë në kutinë e tyre të bizhuterive.
Ai do të përshtatet bukur si me një fustan për mbrëmje po ashtu edhe me xhins ose të jetë po aq i përshtatshëm gjatë punës në një zyrë.
Gjatësia - shkon poshtë fytit, tek klavikula. Kjo gjatësi është e përshtatshme për të shtuar medaljone të cilat do të varen poshtë.
Medaljoni ka formën e një kurore të stolisur me gurë zirkoni me shkëlqim.
Zinxhiri mund të përdoret edhe si një zinxhir zëvendësues për medaljone të tjera.
Flori i fortë- pastërtia është 585 për standardet e floririt me 14 karat.

Pesha e varëses është 1.96 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004205G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Zirkon, Ar

Të ngjashme

Italgold Varëse Floriri me Medaljon Kurorë
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Kurorë
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Kurorë
Italgold Varëse Floriri me Medaljon Kurorë
0.1099
171.79 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë