Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt

ID: GIS000002078ARG

Marka / Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.750,00 Lekë

Totali 1.750,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Çanta termike është një mjet i nevojshëm i dizenjuar për të ruajtur temperaturën e ushqimeve dhe pijeve të ngrohta dhe të freskëta deri në 9 orë. Me ndihmën e pllakave ftohëse kjo temperaturë mund të arrijë deri në 13 orë. Çanta është praktike dhe e pajisur me një panel të qëndrueshëm prej fibre. Përdoret kryesisht gjatë sezonit të verës për ta marrë me vete në udhëtime në natyrë, plazh, piknik, punë etj.

Karakteristikat:
-Kapaciteti: 23 litra.
-Materiali i jashtëm: Poliestër (PES) 300 D e cila nuk përshkohet nga uji.
-Materiali izolues: Shtresë Polietileni Vinil Acetat (PEVA) me një trashësi prej 6 mm, i cili është i sigurt në kontakt me ushqimet dhe nuk përmban PVC.
-Mund të lahet lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.35 Kg
Barcode
8000303306917
BN Code
GI000005019S

8000303306917

Detajet

Vëllimi
23 L
Ngjyra
Blu
Materiali
Poliester, Polietilen
Dimensionet
38 x 16 x 30 cm
Përbërja
1 Copë

Të ngjashme

Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
Giostyle Evo M Çantë Termike 23 Lt
0.065
183.42 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë