Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm

ID: ARS000000426ARG

Marka / Prodhuesi: Antik Ars

Çmimi: 5.250,00 Lekë

Totali 5.250,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Tavë ovale me kapak e linjes "Delizia" prodhuar nga "Antik Ars" një kompani që prodhon dhe promovon produktet e bëra ekskluzivisht në Itali.

Karakteristika:
-E bërë nga material alumini me cilësi të lartë të mbuluar me një shtresë "Durall" të qëndrueshme dhe jo ngjitëse për gatim natyral dhe pa yndyrë.
-Ka fund të veçantë në pjesën e poshtme të pllakës (6 mm e trashë), që lejon nxehtësinë të përhapet shpejt dhe në mënyrë të barabartë.
-Kapak qelqi rezistent ndaj nxehtësisë i cili bën të mundur të shikoni ushqimin pa e hequr atë.
-Doreza të rehatshme për t'u përdorur në sajë të trajtimeve ergonomike.
-Stabilitet të lartë termik dhe rezistencë ndaj flakës.
-Sipërfaqe të lëmuar.
-Duhet të lahet me dorë.
-Mund të përdoret në furrë.
-Mund të përdoret për pjekje, zierje ose edhe si një tabaka shërbyese.
Marka / Prodhuesi
Antik Ars
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Barcode
8010387090404
BN Code
AR000001950S

8010387090404

Detajet

Përbërja
1 Copë
Dimensionet
32 x 23 x 14 Cm
Materiali
Qelq, Alumin
Ngjyra
E zezë, Transparent
Vëllimi
5.5 L
Diametri
0 Cm

Të ngjashme

Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm
Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm
Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm
Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm
Antik Ars Delizia Tavë Ovale me Kapak 32 x 23 Cm
0.1211
184.78 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë