Luminarc Alizee Set Pjatash

ID: LMC000000156ARG

Marka / Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 3.960,00 Lekë

Totali 3.960,00 Lekë
Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
"Alizee" vjen me një set prej 18 pjatash të cilat kombinojnë origjinalitetin me stilin e veçantë dhe elegant.
Material arcopal, i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve dhe ndryshimeve të temperaturës.
Finesë elegante për të plotësuar dekorin aktual të kuzhinës tuaj në çdo stinë.
Mund të lahen në lavapjatë.

Ky set përfshin:
- 6 pjata për ëmbëlsira.
- 6 pjata për supë.
- 6 pjata për darkë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Barcode
883314519044
BN Code
LM000000462C

Detajet

Përbërja
18 Copë
Materiali
Arkopal
Ngjyra
E bardhë
Diametri
0 Cm
Sipërfaqja
Me shkëlqim

Garancia

Garancia
6 Muaj

Të ngjashme

Luminarc Alizee Set Pjatash
Luminarc Alizee Set Pjatash
0.1372
167.87 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
Kasa