Kempa K-Float Atlete Gri me Bazë të Bardhë 39

ID: KMP000000906EFS

Marka / Prodhuesi: Kempa

Çmimi: 6.297,00 Lekë

Totali 6.297,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Atlete sportive për djem, të lehta dhe fleksibile për kohën e lirë. Pjesa e sipërme e atletes është e përbërë nga një pëlhurë e endur inovative e bërë nga poliamide dhe kevlar based (fibër e sintetizuar). Kjo teknologji është e licensuar nga CHAMATEX, një kompani e specializuar në prodhimin e pëlhurave teknike me performancë të lartë. Zona e kevlarit siguron stabilitet të shkëlqyeshëm pa kompromis për lehtësinë dhe fleksibilitetin, pastrohet me lehtësi, e pajisur me vrima për ajrosje sa më të mirë të këmbës.

Pjesa e poshtme e atletes është e përbërë nga elementi i "UP" i injektuar:

- Rezistent ndaj gërryerjes në sajë të sipërfaqes së madhe.
- Zonat përkulëse sigurojnë lëvizje të shkëlqyera rrotulluese.
- Mbështetje të plotë të këmbës.

Ngjyra: gri/ e kuqe/ e bardhë.
Marka / Prodhuesi
Kempa
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.616 Kg
Barcode
4051309498094
BN Code
KM000003649P

4051309498094

Detajet

Ngjyra
E kuqe, E bardhë, Gri
Materiali
Poliester, Gomë
Madhësia këpucës
39

Të ngjashme

Kempa K-Float Atlete Gri me Bazë të Bardhë 39
Kempa K-Float Atlete Gri me Bazë të Bardhë 39
Kempa K-Float Atlete Gri me Bazë të Bardhë 39
Kempa K-Float Atlete Gri me Bazë të Bardhë 39
0.1151
1.25 MB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë