Bosch Hekur me Avull

ID: BSH000000296ARG

Marka / Prodhuesi: Bosch

Çmimi: 4.130,00 Lekë

Totali 4.130,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti falas

Info

Përshkrimi
Hekur me avull, materiali çelik-inoks, rezistent ndaj proceseve të korozionit, një produkt ideal për shtëpinë tuaj.
I pajisur me :

- Pllakë qeramike, e cila pengon djegien dhe ngjitjen e rrobës.
- Sistem automatik për kontrollin e avullit.
- Kordon i kthyeshëm gjatësia: 2 m.
- Sistem rrotullues, i përshtatshëm për kontrollin e temperaturës.
- E pajisur me një valvul hyrëse për ujin, me kapak plastik.
- 5 sisteme të ndryshme shpejtësie.
- Shkalla e avullimit: 40 g/min.
- Sistem i avullit: i thatë, spërkatës, vertikal dhe shpërthyes.
- Ështe i pajisur me një furçë që pastron lehtësisht papastërtinë nga rrobat tuaja.
- Koha e nxehjes: 1 min.
- I krijuar në mënyrë miqësore me mjedisin.
- I përshtatshëm për rroba: najlon, mëndafsh, të leshta, pambuk dhe poliestër.
- I pajisur me: sistem automatik fikës, sistem kundra-pikimit, kundra-ndryshkjes.
- Dorezë ergonomike e bardhë.
- Kupë plastike e shkallëzuar për ujin.
Marka / Prodhuesi
Bosch
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Barcode
6933917621232
BN Code
BS000001933H

6933917621232

Detajet

Fuqia
2600 W W
Sipërfaqja
Mat, Me shkëlqim
Përbërja
1 Copë
Materiali
Inoks, Qeramikë, Plastikë, Gomë, Çelik
Ngjyra
E bardhë, Gri

Të ngjashme

Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
Bosch Hekur me Avull
0.1094
178.63 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë