Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë

ID: CRC000001456ARG

Marka / Prodhuesi: Cristal Collection

Çmimi: 1.470,00 Lekë

Totali 1.470,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Nesë jeni të përkushtuar pas dekorit të kuzhinës suaj, apo jeni duke kërkuar një dhuratë për njeriun tuaj të dashur, zgjidhjet ne i kemi tashmë. Koleksionet më të bukura, ndërthurje fantastike midis modernes dhe klasikes, punim i hollë me gdhendje dhe shkëlqimi i qelqit janë këto karakteristika dalluese të seteve dekorative të prodhuara nga "Cristal Collection".
Seti dekoartiv është krijuar me material qelqi pa plumb, ngjyrë transparente, rezistencë e lartë ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve,
Material plotësisht i riciklueshëm, eko-miqësorë,
Pastrohen me lehtësi.
Seti është ideal për të qenë pjesë e tavolinave tuaj në këto ditë festive, mund ta dekoroni tavolinën tuaj duke vendosur: arra, bajame, fruta të thata në këto kupa.

Seti përmban:
3 kupa katrore, 12 cm
1 pjatë drejtkëndore, 42 x 15 cm
Marka / Prodhuesi
Cristal Collection
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.39 Kg
Barcode
6291061095782
BN Code
CR000004538C

6291061095782

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Përbërja
4 Copë

Të ngjashme

Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë
Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë
Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë
Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë
Cristal Collection Set Dekorativ me 4 Aksesorë
0.1576
176.9 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë