Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra M

ID: KMP000001426EFS

Marka / Prodhuesi: Kempa

Çmimi: 3.749,00 Lekë

Totali 3.749,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë për djem dhe burra, me mëngë të shkurta dhe me jakë rrumbullake

- Materiali: 95% najlon dhe 10% elastik.
- Ka elasticitet të mjaftueshëm për të qëndruar perfekt në trup. Material higjienikë, pastrohet me lehtësi dhe ndihet tepër komode.
- Ideale për të gjithë sportistët dhe personat e apasionuar pas palestrës.
- E krijuar me veti të larta termoizoluese për një kontrollim perfekt të temperaturës së trupit dhe menaxhim sa më të mirë të frymëmarrjes.
- Bluza ka një shkrim në ngjyrë të kuqe me logon e firmës "Kempa".
- Kombinohet mjaft mirë me xhinse, tuta sportive etj.

Ngjyra: blu/bojëqielli
Masa: M
Marka / Prodhuesi
Kempa
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309763697
BN Code
KM000004693P

4051309763697

Detajet

Ngjyra
E kuqe, Blu, Blu e Hapur
Materiali
Elastike, Pambuk
Masa
M
Përbërja
2 Copë

Të ngjashme

Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra M
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra M
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra M
Kempa Ebbe & Flut Bluze Blu me Mëngë të Shkurtra M
0.0784
182.67 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë