Italgold Byzylyk Floriri me Unaza

ID: ITG000001206ITS

Marka / Prodhuesi: Italgold

Çmimi: 8.490,00 Lekë

Totali 8.490,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Në qoftë se po kërkoni diçka unike apo të surprizoni në raste fesatash ky është byzylyku perfekt që Italgold ka për ju.

Karateristikat:
-Material flori 14 karat, me unaza të vogla të lidhura njëra pas tjetrës.
-Byzylyk për gra dhe vajza.
-Një byzylyk i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, dhe raste të veçanta festive.
-Ka një mbyllje të fortë për siguri të lartë.
-Përmasa e byzylykut është standarte.
-Hallkat në fund të krijojnë lehtësi për t'a shkurtuar ose zgjatur sipas përmasave të dorës suaj.
-Do të ruajë ngjyrën dhe shkëlqimin vibrant për vite.
-I përsosur për dhurata apo për të surprizuar mikeshat tuaja.

Pesha e byzylykut është 1.90 gram.
Marka / Prodhuesi
Italgold
Ofruar nga
Ital Silver
Kategoria kryesore
Bizhuteri dhe Ora
BN Code
IT000004197G

Detajet

Përbërja
1 Copë
Materiali
Ar

Të ngjashme

Italgold Byzylyk Floriri me Unaza
Italgold Byzylyk Floriri me Unaza
Italgold Byzylyk Floriri me Unaza
Italgold Byzylyk Floriri me Unaza
0.0676
177.49 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë