Uhlsport Goal Bluzë Gri

ID: UHL000002156EFS

Marka / Prodhuesi: Uhlsport

Çmimi: 3.324,00 Lekë

Totali 3.324,00 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë Transporti 150 Lekë

Info

Përshkrimi
Bluzë bërë me material 100% poliester.

-Logoja Uhlsport e printuar në ngjyrë të zezë.
-Jakë rrumbullake.
-Dizajni Goal i printuar në pjesën e shpatullave.
-Material rrjetë për qarkullimin e ajrit.

-Masa: M
-Ngjyra: Gri
Marka / Prodhuesi
Uhlsport
Ofruar nga
EF Sport Wear
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Barcode
4051309594406
BN Code
UH000005170L

4051309594406

Detajet

Ngjyra
Gri
Materiali
Poliester
Masa
M
Përbërja
1 copë

Të ngjashme

Uhlsport Goal Bluzë Gri
Uhlsport Goal Bluzë Gri
Uhlsport Goal Bluzë Gri
Uhlsport Goal Bluzë Gri
0.1161
173.95 KB
Shporta (0)
  1. Nëntotali 0 Lek
  2. Transporti I pa përcaktuar
  3. Totali 0 Lek
KasaBlerje e shpejtë